Jsme tu pro vás již více než 20 let!

Pomůžeme vám vybrat správný typ licencí a dáme vám vědět, když se bude blížit výroční datum a čas na prodloužení licencí na další období.

KOMUNIKUJTE S LIDMI

Nám můžete zavolat - ne jen chatovat s robotem nebo podporou někde v Indii.

PORADENSTVÍ

Řadu produktů sami používáme, takže vám dokážeme kvalifikovaně poradit ještě předtím, než něco objednáte.

TECHNICKÁ PODPORA

V případě problémů se můžete obrátit s dotazem na naši technickou podporu.

Kompletní kolekce produktů MAXON, obsahující programy Cinema 4D, Redshift (pro všechny podporované 3D aplikace), ZBrush, RedGiant Complete a Forger.

Profesionální řešení pro 3D modelování, animaci, simulaci a renderování. Ideální řešení pro 3D design, motion grafiku, VFX, AR/MR/VR nebo vizualizace.

Pokročilý renderovací software s podporou GPU navržený tak, aby splňoval požadavky nejnovějších procesů výroby vizuálních efektů. D dispozici pro řadu hostitelských 3D aplikací.

Oborový standard pro 3D skulptování a texturování. Jeho prostřednictvím se dostanete k nástrojům, které využívají filmová studia, vývojáři her a designéři v nejrůznějších oborech.

Komplexní sada vizuálních efektů a pohybové grafiky, poskytující inovativní a efektivní nástroje pro filmaře, editory, designéry pohybové grafiky a specialisty na vizuální efekty.

Aplikace pro 3D modelování a sochaření na zařízeních Apple iPad. Kombinuje sílu nástrojů desktopové verze s přenositelností mobilních zařízení.

Download on App Store

Potřebujete poradit?

KONTAKTUJTE NÁS