pencils

Na této stránce najdete přehled nejnovějších tiskových zpráv a novinek, týkajících se produktů firmy MAXON a souvisejících řešení. Pokud potřebujete získat podrobnější informace, neváhejte nás kontaktovat.

 • Speciální nabídka Maxonu

  Společnost MAXON připravila dárek všem zájemcům o 3D animační a vizualizační produkt CINEMA 4D - slevu 30% na veškeré komerční produkty Cinema 4D a BodyPaint 3D - nové licence, upgrady, sidegrady a časově omezené licence.
  Ať už jste stávajícími nebo budoucími uživateli produktů Cinema 4D nebo BodyPaint 3D, nebo zvažujete upgradovat na současnou verzi, přejít na vyšší edici, či rozšířit počet svých licencí, nyní je ta pravá chvíle!

 • CINEWARE pro Adobe Illustrator

  MAXON vydáná novinku pro grafiky - plugin CINEWARE pro Illustrator. Ten přináší změnu do oblasti práce s 3D grafikou v programu Adobe Illustrator CC. Přímo uvnitř Illustratoru můžete nyní pracovat s 3D objekty vytvořenými v programu CINEMA 4D. MAXON CINEWARE pro Illustrator je všem uživatelům Adobe Illustrator CC 2015 a novějších k dispozici zcela zdarma.

 • MAXON uvolnil Cinemu 4D Release 19

  Z novinek: zásadní vylepšení v MoGraphu, Viewportu, nové nástroje a kamery, nastavení úrovní Level of Details, přepracované jádro programu, podpora AMD Radeon ProRender, a řadu dalších novinek.

 • Nová aktualizace Cineware 3.0 pro Adobe After Effects CC

  Efektivnější workflow a zlepšený výkon pro Motion Graphics a VFX vizuální efekty.

 • Arnold renderer pro CINEMU 4D

  Populární brute force renderer firmy Solid Angle je nyní k dispozici uživatelům programu CINEMA 4D. Arnold renderer, široce využívaný zejména v oblasti filmu, speciálních efektů a televizní produkci, nabízí vynikající kvalitu výstupu, výbornou rychlost a snadné použití.

 • MAXON ohlašuje Cineware 2.0 a Cinemu 4D Lite Release 16

  Nové produkty vycházejí v souvislosti s ohlášením nové aktualizace Adobe AfterEffects CC, jehož jsou součástí. Novinky zahrnují vylepšení interaktivity, pracovních postupů a kompatibility s novou verzí Cinema 4D R16.

 • MAXON ohlašuje Cinemu 4D Release 16

  Kontinuální inovace v oblasti 3D modelování, animací a renderingu.

 • Digital Media distributorem 3D stromů Laubwerk

  Společnost Digital Media s.r.o. do svého portfolia produktů pro oblast 3D grafiky zařadila kompletní nabídku 3D modelů stromů a rostlin německé firmy Laubwerk.

 • CINEMA 4D R15 v prodeji a ke stažení

  Byl oficiální zahájen prodej nové verze programu CINEMA 4D R15 a BodyPaint 3D R15. Zkušební verze je již také k dispozici.

 • MAXON ohlašuje CINEMU 4D R15

  Nová verze obsahuje významné zlepšení rychlosti a kvality renderingu a přidává nové nástroje pro modelování, skulpting a zrychlení pracovních postupů.